Політика конфіденційності

Загальні положення

1.1. Дана Політика конфіденційності встановлює порядок отримання, зберігання, обробки, використання і розкриття персональних даних користувачів Сайту, а також осіб, які залишили замовлення на надання Послуг (далі по тексту – Користувачі).

1.2. Персональні дані від Користувачів під час використання Сайту отримує фізична особа – підприємець Єсипчук Ганна Володимирівна.

1.3. Користуючись Сайтом Користувач висловлює повну та беззаперечну згоду з умовами цієї Політики конфіденційності та надає фізичній особі – підприємцю Єсипчук Ганна Володимирівна (далі по тексту – Адміністратор) право отримувати, зберігати, обробляти, використовувати і розкривати персональні дані користувачів Сайту на умовах цієї Політики конфіденційності.

1.4. Користувач несе відповідальність за власні дії, які вчиняються ним при використанні Сайту, та дії третіх осіб, які вчиняються від його з використанням його персональної ідентифікації.

1.5. Належним повідомленням Користувача про включення його даних до бази даних користувачів сайту та/або замовників послуг буде підтвердження про його реєстрацію, або повідомлення про оплату на сайті, або повідомлення про оплату надіслане в приватні повідомлення в соціальних мережах або месенджер.

Made with